راف نت
    ورود | ثبت نام
    دسته بندی کالاها
    همه محصولات دوربین مدار بسته
    رافـــــــ نــــت

    دسته بندی کالاها

    دوربین مدار بسته
    همه موارد این دسته
    پکیج دوربین های امنیتی نظارتی
    لوازم جانبی و اتصالات دوربین
    هارد دوربین مداربسته
       رویه های بازگرداندن کالا

       رویه های بازگرداندن کالا

       رضایتمندی مشتریان راف نت هموراه از اولویت های اصلی راف نت بوده ، تا هر سفارشی در شرایط مطلوب ، مورد تایید و انتظار مشتری ارسال گردد . با این وجود ممکن است مشتری بنا به دلایلی محصول خریداری شده را مرجوع یا تعویض نماید که در این صورتمفاد زیر به عنوان شرایط قانونی حاکم بر خرید اینترنتی، معتبر و مورد توافق طرفین خواهد بود:

       مشتری میتواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید مشروط به اینکه :

       • کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد
       • هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار میباشد

       چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط شرکت از نظر(جنس،برند،رنگ)متفاوت باشد ، مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از کالارسان ، کالا را با توجه به شرایط ذیل به شرکت عودت نماید:

       • هزینه عودت کالا بر عهده شرکت خواهد بود
       • زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق از سوی مشتری تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالارسان خواهد بود

       چنانچه کالا ی خریداری شده مشمول بند های فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشه به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشد:

       • گارانتی دار:خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی ندارد.
       • بدون گارانتی:شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی پس از 7 روز ندارد.

       خریدار مکلف است بلافاصله حین دریافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته و پاکت یا غیره نماید . چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند (شکستی ، ترک خوردگی ، زدگی و غیرت) باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر این صورت تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و شرکت ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.


       چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد ، شرکت مکلف است وجه دریافتی را ظرف مدت 72 ساعت کاری به خریدار عودت نماید . عودت وجه منوط به اعلام شماره حساب بانکی از طریق محل مشخص شده در پروفایل کاربری و ثبت درخواست در قسمت تماس با ما (درخواست لغو سفارش و استرداد وجه) توسط خریدار است . در صورت تاخیر در اعلام حساب بانکی هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود

       شرایط کلی در بازگشت کالا :

       • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش راف نت ، جداً خودداری کنید .
       • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش راف نت ، جداً خودداری کنید .
       • حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از 6 جهت در پس زمینه سفید از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان راف نت ارسال نمایید .
       • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هرمورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد . (درصورت لزوم ، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید .

       از آنجا که واریز هزینه ارسال ، منوط به دریافت رسید پستی است ، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید .


       اگر ساکن تهران هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با راف نت تماس بگیرید .

       از نوشن آدرس روی جعبه اصلی کالا ، جدا خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید .

       آدرس

       تهران، آرژانتین ، خیابان شهید خالد اسلامبولی، خیابان شهید بهزاد شفق (هفدهم )، پلاک: 18 ، طبقه: 4، واحد: شمالی

       پس از دریافت و پذیرش کالا توسط راف نت ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری ، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش ، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد . -از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش ، مشخص شود ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، حداکثر تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد . خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع ، تعمیر و یا تعویض ، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد .