رویه‌های ارسال سفارش

 

ارسال برای تهران و اطراف تهران :

ارسال برای تهران و اطراف تهران با 3 روش زیر امکان پذیر است :

  1. ارسال با پست :

 یکی از مقرون بصرفه ترین حالت ارسال برای تهران و اطراف تهران از این طریق میباشد.  اگر سفارش قبل از ساعت 10 صبح روز کاری روی سایت ثبت شود ، همان روز تحویل پست می‌شود. قیمت در این روش بسته به وزن ، ابعاد و مسافت متغییر است و توسط سایت محاسبه و قابل روئیت است (به محض تحویل کالا به پست ، کد رهگیری به شماره تلفنی که داخل سایت ثبت شده ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند به صورت لحظه‌ای وضعیت ارسال سفارش خود را در وبسایت پست چک کند) و در بازه‌ی زمانی 2 تا 4 روز به آدرس مقصد (گیرنده) تحویل میشود.    

  1. ارسال عادی :

 مقرون بصرفه ترین حالت ارسال برای مناطق 22 گانه‌ی تهران از این طریق میباشد.  در این روش تمامی بسته‌های راف نت جمع آوری شده و در ساعتی مشخص به سراسر تهران پخش می‌شوند. مبلغ ثابت 35 هزار تومان برای این روش در نظر گرفته شده و در بازه‌ی زمانی 3 تا حداکثر 24 ساعت کاری به آدرس مقصد (گیرنده) تحویل می‌شود.

  1. ارسال اکسپرس :

 این روش برای افرادی مناسب است که نیاز فوری به کالای مدنظر دارند. راف نت این تضمین را به مشتریان تهران خود می‌دهد که کالاهای موجود در انبار راف نت تا حداکثر 3 ساعت کاری و کالاهای موجود در انبار فروشندگان راف نت حداکثر تا 5 ساعت کاری بدست مشتری میرساند. مبلغ ثابت 69 هزار تومان برای این روش در نظر گرفته شده است.

 

ارسال برای شهرستان‌ها :

ارسال برای شهرستان‌ها با 2 روش زیر امکان پذیر است :

  1. ارسال با پست :

 مقرون بصرفه ترین حالت ارسال برای شهرستان‌ها از این طریق میباشد. اگر سفارش قبل از ساعت 10 صبح روز کاری روی سایت ثبت شود ، همان روز تحویل پست می‌شود. قیمت در این روش بسته به وزن ، ابعاد و مسافت متغییر است و توسسط سایت محاسبه و قابل روئیت است (به محض تحویل کالا به پست ، کد رهگیری به شماره تلفنی که داخل سایت ثبت شده ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند به صورت لحظه‌ای وضعیت ارسال سفارش خود را در وبسایت پست چک کند)  و در بازه‌ی زمانی 2 تا 7 روز به آدرس مقصد (گیرنده) تحویل میشود.

  1. ارسال با تیپاکس :

 برای افرادی مناسب است که برای دریافت کالا عجله داشته و روش مطمئن تری برای ارسال مدنظر دارند. در این روش می‌توانید با پرداخت مبلغی اضافه‌تر نسبت به سایر شرکت‌های حمل و نقل ، از خدمات تیپاکس مثل ارسال سریع و مطمئن برای شهرستان‌ها بهره‌مند شوید. هزینه ارسال با تیپاکس بسته به وزن ، ابعاد و مسافت متغییر است و در بازه‌ی زمانی 1 تا حداکثر 3 روز به آدرس مقصد (گیرنده) تحویل می‌شود. پرداخت هزینه ارسال در این روش بصورت پس کرایه بوده و توسط شرکت تیپاکس محاسبه و در آدرس مقصد از مشتری دریافت می‌شود. (به محض تحویل کالا به تیپاکس ، کد رهگیری به شماره تلفنی که داخل سایت ثبت شده ارسال می‌شود و مشتری می‌تواند به صورت لحظه‌ای وضعیت ارسال سفارش خود را در وبسایت تیپاکس چک کند.)

 

تعریف روز کاری :

روز کاری راف نت روزهای شنبه تا پنجشنبه بجز روزهای تعطیل عمومی میباشد.