Loading...
اخبار
آیا نصب دوربین مداربسته جرم است؟این پرسشی است که بسیاری از مشتریان دوربین‌های مداربسته مطرح می‌کنند.
NVRهای PoE یا سوییچ های جداگانه؟مقایسه ای میان NVR های دارای سوییچ داخلی PoE و سوییچ های PoE جداگانه امروزه مدل های مختلفی از NVRها در بازار موجود است که دارای سوییچ PoE داخلی هستند، این موضوع، عملیات نصب را تسهیل و تسریع می کند و دیگر نیازی به استفاده از سوییچ های جداگانه نیست. اما سوال اینجاست که چرا همچنان افراد زیادی از سوییچ های جداگانه استفاده می کنند. در این مقاله کمی در مورد PoE صحبت کرده و به مقایسه معایب و مزایای این دو مدل می پردازیم.
ویدئو سرورویدئو سرور و مبدل دوربین آنالوگ به دوربین شبکه
اهمیت تشخیص صدا در سیستم های نظارت تصویری تحت شبکهامروزه، سیستم صدا در دوربین های تحت شبکه نه تنها بدلیل سادگی پردازش روی یک کابل شبکه، بلکه بدلیل اهمیت نظارت های جانبی آن مورد توجه قرار گرفته است
Dahuaتکنولوژی پیشرفته   HDCVI-PoCرا عرضه نمود Dahua، به عنوان یک کمپانی پیشرو در ارائه خدمات در صنعت نظارت تصویری جهانی
لزوم بازنگری در ذهنیات موجود در حوزه ی نظارت تصویریدر حوزه ی دوربین تحت شبکه و دوربین مدار بسته، غلبه بازار چین امری اجتناب ناپذیر محسوب می شود. هنگامی که صحبت از بازار چین به میان می آید نخستین موضوعی که به ذهن متواتر می شود، اجناس ارزان قیمت و با کیفیت متوسط یا پایین است؛ خواه این بازار، بازار دوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه باشد و خواه سایر بخش های چرخه تولید. پرسش این جاست که با وضعیت فعلی بازار چین و رشد آن در سطوح اول جهانی آیا این نگاه کماکان نگاه منطقی خواهد بود؟
خودرو الکتریکی اپل در راه است؟ تسلا رقیب آینده خودش را شناختدر حالی که تسلا بزرگ‌ترین تولیدکننده در زمینه‌ی تولید خودروی الکتریکی است، ظاهراً خودرو الکتریکی اپل رقیب جدی برای محصولات این کمپانی خواهد بود. اپل مهندسین خبره‌ای را برای کار بر روی این پروژه به خدمت گرفته است که اکثر آن‌ها سابقه حضور در کمپانی تسلا موتور را در کارنامه خود دارند. آیا تا سال 2020 خودرو الکتریکی اپل را در خیابان‌ها خواهیم دید؟
دوربین سه بعدی سامسونگ 360 Round ؛ برای حرفه‌ای‌هاپس از سال‌ها توسعه، سرانجام دوربین 360 درجه ای سامسونگ معرفی شد. سامسونگ 360 Round می‌تواند برخلاف دوربین 360 درجه ای ارزان قیمت‌ترGear 360 سامسونگ،‌ محتوای واقعیت مجازی را با قدرت بیشتری ضبط کند. این محصول حاوی 17 دوربین است که در 8 جفت به علاوه یک دورین در قسمت بالایی خود تقسیم بندی شده‌اند. این به شما اجازه می‌دهد تا ویدیوهای 3 بعدی 360 درجه ای را با وضوح 4K استریم کنید؛ کاری که دوربین گیر سامسونگ قادر به انجام آن نیست!
دانشگاه استنفورد برای خودروها، ربات‌ها و واقعیت مجازی، دوربین چهار بعدی می‌سازدابتکار جدید محققان دانشگاه استنفورد یک دوربین چهاربعدی برای وسایل نقلیه‌ی خودران و پهپادهای ارسال سفارش است که با دقت تقریبا ۱۴۰ درجه‌ای قادر به ثبت محیط اطراف خود است و در مقایسه با دوربین‌های متداول فعلی، امکان برداشت اطلاعات بیشتری از یک تصویر دارد. این دوربین برای دریافت اطلاعات بیشتر، از عکس‌برداری به روش لایت فیلد استفاده می‌کند که نتیجه‌ی آن خلق تصویری با چهار بعد است

آدرس :

تهران ، خیابان جمهوری ، تقاطع حافظ ، پاساژ نادری ، طبقه زیر همکف ، واحد 12

تلفن تماس :

02166766183 - 02166767562

ایمیل :

info@rafnet.ir